gstarcad allbim

Czarna podłoga jest z pewnością intrygującym i ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza. To rozwiązanie może spodobać się osobom odważnym, które nie lubią sztampowych, klasycznych rozwiązań. Na pewno duże znaczenie mają dodatki przy czarnej podłodze. Otóż, jeśli ktoś decyduje się na ten wariant, to z pewnością powinien na ścianach zastosować jasne barwy, np. białe, aby był widoczny kontrast. I w ten sposób czarno-biała kompozycja może prezentować się naprawdę bardzo efektownie.

Czarna podłoga w kuchni i łazience

Czarny parkiet stanowi bardzo dobre a zarazem praktyczne rozwiązanie do kuchni, salonu, gabinetu. Także w łazience taka kompozycja kolorystyczna może prezentować się bardzo intrygująco. Na pewno czarna podłoga nada wnętrzu większego luksusu, nieco polotu i finezji. Do takiego ciemnego parkietu pasują doskonale lakierowane meble. Mogą być one, jak było wspomniane powyżej w białej kolorystyce, ale mogą być też one na przykład czerwone.

Pomysły i inspiracje z zastosowaniem ciemnego parkietu

Wraz z ciemnym parkietem świetnie też będą komponowały się duże ramy ze zdjęciami i fotografiami na ścianach. Ważne, aby ramy były możliwie jak najbardziej lakierowane, świecące. W ten sposób będą świetnie przykuwać uwagę. Dodadzą kontrastu pomieszczeniu. Na czarnej podłodze może umieścić również dywan, który częściowo tylko będzie przykrywał parkiet. W takiej aranżacji doskonale sprawdzają się dywany pokryte geometrycznymi wzorami. Wyglądają one bardzo designersko, pasują one szczególnie do nowoczesnych wnętrz.

Leave a Reply