Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

30 x Flat Design

Flat design skupia się na prostych kształtach, kolorach i typografiach w celu podkreślenia przejrzystości i użyteczności. Flat design wydaje się być przyszłością projektowania, czego dowodem może być iOS7.

Flat design oznacza uproszczenia elementów interface'u, usunięcie zbędnych elementów i dekoracji w celu utworzenia sprawnego, prostego designu skupiającego się na hierarchii.

Zaprezentujemy wiele zestawów do tworzenia flat designów, które są godne uwagi każdego developera.

1. UI Kit PSD - Piotr Kwiatkowski
KWIATKOWSKI
Dobrze zaprojektowany UI Kit od Piotra Kwiatkowskiego, dostępny za darmo do ściągnięcia i posiada widgety, wykresy, galerie, mapy i checkout cart.

2. Flat UI Pro
Flat UI Pro bazuje na Twitter Bootstrap i flat design. Zawiera dużą liczbę podstawowych komponentów, icon i glyphów. Zestaw ten również zawiera wersję PSD.

3. Flat Beach GUI
Letni pastelowy z motywami plażowymi autorstwa Mike'a Clarke, Flat Beach GUI jest dostępny za darmo jako PSD i w jego skład wchodzą przyciski, widgety i komponenty mediów.

4. Metro UI Kit
Kolejny darmowy UI kit od Tempees. Ten Inspirowany Windowsem PSD posiada do naszej dyspozycji statystyki, wykresy i wiele innych.

5. Flat Design Toolkit
flatuidesignkit
Darmowy Flat UI kit zaprojektowany przez Freepik, zawiera wszystkie niezbędne składniki panelu użytkownika, a także wykresy i profile użytkowników.

6. Vertical Infinity UI Kit
Vertical Infinity UI Kit posiada wiele komponentów od różnych menu, widgetów, przycisków i odtwarzaczy do formularzy. Jest również zoptymalizowany dla wyświetlaczy retina.

7. Flat UI/UX Kit - Asim Craft
Flat UI Kit autorstaw Asima Craft z Vectornpixel, a zawiera on pola formularzy, przyciski, nawigację i inne. Jest on darmowy.

8. Metro Vibes UI Kit
Metro Vibes to ładnie zaprojektowany Premium UI Kit zaprojektowany przzez Mike'a z Creative Mints i jest dostępny na PxielKit, który zwraca szczególną uwagę na detale i posiada wiele kolorów.

9. Flat UI PSD – Riki Tanone
rikkitano9
Jest to następny darmowy kit od Rikiego Tanone, posiadający więcej komponentów UI, takich jak odtwarzacz mediów i profile użytkowoników.

10. Flat Web UI Kit
Jest to zestaw premium, posiada pakiet flat GUI, który zawiera projekty elemntów formularzy, widgety i formularze.

11. Flat UI Kit - Sebastiaan Scheer
Zainspirowany latem UI Kit, dostępny do ściągnięcia za darmo jako PSD. Posiada widget pogodowy, media player i elementy do nawigacji.

12. Flat UI Kit - Hüseyin Yilmaz
Posiada większość głównych komponentów interfejsu użytkownika wliczając w nie profile, media player i formularze.

13. Featherweight Flat UI Kits
featherweight ui
Kompleksowy UI kit stworzony przez Sarah Justine, każdy jego element jest przygotowany do użycia wyświetlaczy retina. Tekst i kolory są łatwe w edycji, posiada całkowicie darmowe projekty do użytku osobistego jak i komercyjnego.

14. Flat UI Kit - Jamie Syke
Kolorowy UI Kit od Jamie Syke, posiada interesujący mix komponentów i jest dostępny jako darmowy PSD.

15. Flat UI PSD – Devin Schulz
devinshulz
Ten UI Kit od Devina Schulza posiada zestaw komponentów takich jak nawigacja, input box'y i przyciski.

16. Flat UI Kit - Zachary VanDeHey
Kolejny inspirowany latem zestaw, dostępny za darmo jako plik Fre Adobe Illustrator. Zawiera widgety, przyciski, ikonki i media player.

17. Blog/Magazine Flat UI Kit
Jest to UI kit wymierzony w blogi i magazyny, posiada szeroki wachlarz elementów, które moa być wykorzystane do tworzenia prostych, przejrzystych stron itnernetowych

18. Design Shock Flat GUI
flatguiset
Design Shock Flat GUI jest dostępny w dwóch wersjach, darmowej oraz premium. Posiada niesamowitą liczbę komponentów i elementów.

19. Tempees Flat UI Kit
Tempees oferuje flat UI design kit dla aplikacji lub stron internetowych, zawiera różne style przycisków, ikonek menu i widgety. Jest darmowy jako PSD.

20. Square UI
squareui
Square UI to kolejny interface pack dla użytkowników premium. Zawiera zestaw pięknych i przejrzystych komponentów. Jest on idealny dla szybkiego prototypowania. Dostępna jest również darmowa wersja do ściągnięcia.

21. Eerste Flat UI Kit
Dobrze zorganizowany, darmowy flat UI kit stworzony przez Design Your Way. Eerste Flat UI Kit posiada wiele elementów graficznych, takich jak menu, profile social media, formularze komentarzy, tabele cenowe, odtwarzacze wideo, kalendarze i wiele innych.

22. Flat UI Kit - Abhimanyu Rana
Dobrze zrobiony UI kid od Abhimanyu Rana zwraca szczególną uwagę na detale i kolor, wyposażony w widgety, media playery i profile użytkownika.

23. Flat UI - Andy Law
andylaw
Ten imponujący flat UI PSD jest dostępny za darmo albo na Creative Market ( z dożywotnimi aktualizacjami). Posiada schludną kolorystykę, media player, widgety i inne.

24. Flat UI Free
Flat UI nic nas nie kosztuje. Stworzony przez Designmodo, zawiera większość podstawowych elementów interface'u używanych podczas projektowania.

25. Simple & Bold UI Kit
simplebold
Simple & Bold UI Kit to darmowy PSD kit od Gentian Edwards, w którego skład wchodzą media playery, photo hovery, widgety i inne.

26. Flat UI Kit – Riki Tanone
Ten Flat UI PSD kit zaprojektowany przez Rikiego Tanone, posiada widget kalendarz, mapy, tagi i wiele innych.

27. Flat UI Kit PSD - Andreea Nicolaescu
Ten darmowy UI kit zawiera różne menu, media playery, przyciski, formularze logowania, kalendarze i inne. Jest dostępny do ściągnięcia jako darmowy PSD.

28. E-Commerce Flat UI Kit
E-Commerce Flat UI Kit jest gotowy do ściągnięcia jako darmowy PSD i zawiera różne elementy UI do użytku w projektach ecommerce, wszystko to to łatwe w edycji.

29. Flat UI Elements - Andrew Beckwith
andrewbeckwith
Flat UI Elements jest również darmowym Kitem wysokiej jakości zawierającym ślicznie zaprojektowane widgety i komponenty z dużą przywiązaniem uwagi do typografii.

30. UI Pixels Flat UI Widget
Jest to responsywny zestaw flat UI, który wykorzystuje tylko dwa kolory, więc jest banalnie prosty w edycji i jest wypakowany widgetami i komponentami interfesju. Jest darmowy w formie PSD.